انواع ردیاب خودرو

آخرین اخبار

آخرین مقالات

محصولات

خرید ردیاب خودرو

انواع ردیاب خودرو

امروزه با افزایش قیمت ردیاب خودرو و وسایل نقلیه متاسفانه شاهد سرقت‌های بیشتر با روش‌های جدیدتر هستیم.در نتیجه با وجود این موضوع باید به فکر راهکاری بوده که امنیت خودرو را تا حدود زیادی تضمین کنیم یکی از این راهکارها برای تضمین امنیت وسیله نقلیه انتخاب ابزار مناسب امنیتی است.

با توجه به موضوعات گفته شده یکی از بهترین روش ها نصب ردیاب مناسب بر روی وسیله نقلیه است. ردیاب خودرو یا جی پی اس خودرو انواع مختلفی دارند که در هنگام خرید به نکات مختلف و مهمی که در ادامه شرح می‌دهیم باید توجه کرد.

نکات مهم در خرید ردیاب:

 در خرید ردیاب وسیله نقلیه به خیلی از نکات باید توجه کرد یکسری از نکات مهم را در زیر شرح میدهیم:
1- ردیاب تولید داخل باشد زیرا اگر از یک برند خارجی ردیاب خریداری کنید به هر دلیلی امکان دارد شرکتی که این ردیاب را وارد می‌کند با برند ردیاب قطع همکاری کنه در این صورت هیچ پشتیبانی و گارانتی تضمینی نخواهید داشت.
2- حتما سرور ردیاب ایرانی باشد در غیر این صورت هر لحظه امکان قطع شدن سرور، تحریم و فیلترینگ را دارد.
3- تیم پشتیبانی قوی داشته باشد از آنجایی ردیاب یک وسیله الکترونیکی مهم و حساس در امنیت وسیله نقلیه هست امکان دارد در هر ساعت از شبانه روز نیاز به پشتیبانی داشته باشید.
4- گارانتی خوب و واقعی داشته باشد از آنجایی که ردیاب خودرو دارای قطعات الکترونیکی هست امکان خرابی در آن نیز وجود دارد پس اگر دارای گارنتی باشد با خیال راحت ردیاب را برای شما تعویض یا تعمیر خواهند کرد.

انواع ردیاب خودرو:

  • ردیاب سیمی:

ردیاب خودرو سیمی یکی از مدل‌های پرطرفدار و کاربردی در بازار می‌باشد.این مدل از دقت بالایی برخودار است. ردیاب سیمی نیازی به شارژ جداگانه ندارد و برق خود را از خودرو تامین می‌کند.

خرید انواع ردیاب خودرو از سایت وی فایندر

ردیاب سیمی خودرو از طریق سیم به سیستم برق خودرو متصل می‌شود البته در بعضی از مدل ها خود ردیاب باتری بکاپ داخلی دارد و در صورت قطع شدن اتصال خاموش نمی‌شود. نصب ردیاب سیمی به دلیل نیاز به سیم‌کشی حتما باید توسط نصاب متخصص انجام شود.
 
  •  جی پی اس مگنتی بدون نیاز به نصب:

یکی دیگر از انواع ردیاب خودرو، ردیاب مغناطیسی (آهن ربایی) است. ردیاب آهن ربایی نصب بسیار ساده و راحتی دارد کافیست فقط این ردیاب را به بدنه فلزی خودرو متصل کنید.
خرید ردیاب خودرو وی فایندر در همدان
این مدل از ردیاب دارای باتری بکاپ داخلی است و نیازی به سیمکشی ندارد. به همین دلیل باید بطور مرتب باتری ردیاب را بررسی نمایید و در صورت نیاز آن را شارژ کنید. انواع ردیاب خودرو کاربردهای مختلف و متفاوتی را دارند که مهمترین کاربرد آن‌ها نمایش موقعیت دقیق مکانی و زمانی هست.هرچه ردیاب در ارسال موقعیت مکانی و زمانی خطای کمتری داشته باشد بهتر است.بطور مثال ردیاب خودرو وی‌فایندر دقت مکانی 2 متر و دقت زمانی 2 ثانیه است.
 
 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *