info@wefinder.ir
081-32541701

انواع ردیاب ماهواره‌ای

انواع ردیاب‌های ماهواره‌ای از نظر کاربرد:

  • ردیاب‌های خودرو و موتورسیکلت: این ردیاب‌ها بر روی خودرو یا موتور سیکلت نصب شده و از سرقت آن‌ها جلوگیری می‌کند و ردیابی خودرو و موتورسیکلت را ممکن می‌سازد.
  • ردیاب‌های اشخاص: این ردیاب‌ها اندازه کوچکی داشته که می‌توان آن را به راحتی در جیب یا کیف کودکان و افراد مختلف قرار داد و از گم شدن آن‌ها جلوگیری کرد و افراد را ردیابی نمود.
  • ردیاب‌های اشیا: این ردیاب‌ها نیز اندازه کوچکی داشته که می‌توان آن را داخل اشیا موردنظر خود مانند لپ‌تاپ و … جاساز کرد و از سرقت آن‌ها جلوگیری کرد و اشیا را ردیابی نمود.
  • ردیاب‌های حیوانات: این ردیاب‌ها اندازه کوچک و وزن سبکی دارند که می‌توان به راحتی آن را به حیوانات خانگی مختلف نظیر سگ، گربه و … وصل کرد و از گم شدن آن‌ها جلوگیری کرد و حیوانات را ردیابی نمود.

 

انواع ردیاب‌های ماهواراه‌ای از نظر تامین برق:

  • بدون نیاز به شارژ کردن: این ردیاب‌ها دائما کار می‌کنند و نیاز به شارژ باتری ندارند. زیرا مستقیما به یک منبع تغذیه وصل می‌شوند. مانند ردیاب‌های خودرو و موتورسیکلت
  • نیاز به شارژ باتری دارند: این ردیاب‌ها بسته به کاربرد و قیمتی که دارند باید هر چند روز یکبار شارژ شوند. مانند ردیاب‌های آهنربائی خودرو، ردیاب‌های اشخاص، اشیا و حیوانات

 

انواع ردیاب‌ خودرو و موتورسیکلت:

  • ردیاب‌های معمولی: این ردیاب‌ها توسط نصاب (فردی که به برق و سیمکشی خودرو یا موتورسیکلت آشنایی دارد) در داخل خودرو یا موتورسیکلت جاساز شده و نصب می‌شود. برق اصلی این دسته از ردیاب‌ها از باتری خودرو یا موتورسیکلت تامین می‌شود و نیاز به شارژ ندارند. درضمن این ردیاب‌ها دارای یک باتری پشتیبان داخلی هستند که در مواقع قطع برق خودرو یا موتورسیکلت، برای چند ساعت ردیاب را روشن نگه می‌دارند.
  • ردیاب‌های آهنربائی: ردیاب‌های آهنربائی دارای یک اهنربای قوی هستند که می‌توان آن‌ها را به زیر خودرو یا موتورسیکلت چسباند و خودرو یا موتورسیکلت را ردیابی نمود. این ردیاب‌ها نیاز به به نصاب ندارند و دارای یک باتری قوی هستند که می‌تواند برای چند روز ردیاب را روشن نگه داشته و تا چند روز نیاز به شارژ ندارد. این ردیاب‌ها بسته به باتری و قیمتی که دارند هر چند روز یکبار باید شارژ شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× پشتیبانی آنلاین